Licensed to High Performance Timing, LLC - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 4/28/2016 11:23 AM
          AHSAA Sectional James Clemens 2016 - 4/29/2016 to 4/30/2016          
                   James Clemens 3ASec4 4ASec4 5ASec4 7ASec4                   
                           James Clemens High School                           
                                 Meet Program                                  
 
Event 701  Girls Shot Put 7A (16)
===============================================================================
Friday 4/29/2016 - 10:30 AM
           Name                        Year School            Seed Mark     Finals
===============================================================================
Flight 1  Finals
  1    185 Weldon, McKenzie                 Buckhorn           26-04.25 
  2    190 Swindall, Kadence                Gadsden City       29-03.00 
  3    180 Fredericks, Tyler                Bob Jones          29-10.75 
  4    214 Johnson, April                   Sparkman           30-01.00 
  5    201 Savage, Jess                     Huntsville         30-06.00 
  6    198 Wright, Tatianna                 Hazel Green        30-08.00 
  7    189 Davis, Mya                       Gadsden City       31-02.00 
  8    279 Payne, Kanecia                   Grissom            31-02.00 
  9    202 Waterton, Morenike               Huntsville         33-05.00 
 10    191 Watson, Erykah                   Gadsden City       34-01.00 
 11    243 Gholston, Shayla                 James Clemens      34-09.00 
 12    276 Jones, Aniyah                    Bob Jones          35-01.50 
 13    179 Crump, Jayla                     Bob Jones          35-02.00 
 14    208 Reese, Kennedy                   James Clemens      36-05.00 
 15    203 White, Alana                     Huntsville         37-08.00 
 16    206 Falkner, Zuri                    James Clemens      38-00.00 
 
Event 702  Boys Shot Put 7A (19)
===============================================================================
Friday 4/29/2016 - 1:00 PM
           Name                        Year School            Seed Mark     Finals
===============================================================================
Flight 1  Finals
  1    196 Teater, Sean                     Grissom            29-11.00 
  2    200 Shields, Jon                     Hazel Green        30-08.75 
  3    199 Jordan, Josh                     Hazel Green        30-09.50 
  4    195 Caple, Robbie                    Grissom            32-04.25 
  5    110 Harbin, Trent                    Hazel Green        33-07.25 
  6    211 Patel, Pujan                     James Clemens      37-10.50 
  7    278 Wilkerson, Jordan                Buckhorn           39-06.00 
  8    187 Warner, Kynton                   Buckhorn           40-00.75 
  9    194 Thompson, Damon                  Gadsden City       41-08.00 
 10    193 Rice, Jairee                     Gadsden City       41-10.00 
 11    205 Jowers, Dontavius                Huntsville         44-00.00 
 12    210 Henderson, Javan                 James Clemens      44-11.75 
 13    186 Jones Jr, Steven                 Buckhorn           45-07.50 
 14    184 Wimbley, Myron                   Bob Jones          45-08.00 
 15    281 Pavlik, Eric                     Huntsville         46-04.00 
 16    277 Langford, Le'chauz               Bob Jones          46-04.25 
 17    280 Carodine, Freddie                Huntsville         46-09.50 
 18    183 Jones, Anfernee                  Bob Jones          47-07.50 
 19    209 Hancock, Zach                    James Clemens      50-05.00 
 
Event 703  Girls Discus Throw 7A (17)
===============================================================================
Saturday 4/30/2016 - 1:00 PM
           Name                        Year School            Seed Mark     Finals
===============================================================================
Flight 1  Finals
  1    201 Savage, Jess                     Huntsville            64-06 
  2    185 Weldon, McKenzie                 Buckhorn              67-08 
  3    181 Turner, Janah                    Bob Jones             68-06 
  4    189 Davis, Mya                       Gadsden City          73-08 
  5    179 Crump, Jayla                     Bob Jones             74-06 
  6    190 Swindall, Kadence                Gadsden City          80-02 
  7    212 Booker, Glenda                   Sparkman              80-10 
  8    213 Childers, Bailey                 Sparkman              82-09 
  9    214 Johnson, April                   Sparkman              86-06 
 10    208 Reese, Kennedy                   James Clemens         88-07 
 11    198 Wright, Tatianna                 Hazel Green           89-00 
 12    191 Watson, Erykah                   Gadsden City          94-10 
 13    207 Meyer, Mary                      James Clemens         97-03 
 14    180 Fredericks, Tyler                Bob Jones             98-06 
 15    202 Waterton, Morenike               Huntsville           110-06 
 16    203 White, Alana                     Huntsville           113-00 
 17    206 Falkner, Zuri                    James Clemens        129-06 
 
Event 704  Boys Discus Throw 7A (23)
===============================================================================
Saturday 4/30/2016 - 3:30 PM
           Name                        Year School            Seed Mark     Finals
===============================================================================
Flight 1  Finals
  1    194 Thompson, Damon                  Gadsden City             ND 
  2    217 Strong, Lloyd                    Sparkman              66-06 
  3    215 Del Mar, River                   Sparkman              73-11 
  4    195 Caple, Robbie                    Grissom               78-02 
  5    199 Jordan, Josh                     Hazel Green           84-05 
  6    196 Teater, Sean                     Grissom               85-11 
  7    110 Harbin, Trent                    Hazel Green           89-08 
  8    193 Rice, Jairee                     Gadsden City          92-00 
  9    187 Warner, Kynton                   Buckhorn              93-04 
 10    192 Isom, Jamichael                  Gadsden City          99-06 
 11    200 Shields, Jon                     Hazel Green          100-02 
 12    184 Wimbley, Myron                   Bob Jones            101-01 
Flight 2  Finals
  1    188 Watteau, Parish                  Buckhorn             104-07 
  2    210 Henderson, Javan                 James Clemens        109-01 
  3    182 Cartwright, Sandarius            Bob Jones            109-07 
  4    211 Patel, Pujan                     James Clemens        112-00 
  5    216 Keiser, Will                     Sparkman          115-06.50 
  6    183 Jones, Anfernee                  Bob Jones            118-10 
  7    204 Hill, Hunter                     Huntsville           119-05 
  8    197 Vander Schaaf, Reice             Grissom           124-03.50 
  9    186 Jones Jr, Steven                 Buckhorn             130-06 
 10    209 Hancock, Zach                    James Clemens        146-09 
 11    205 Jowers, Dontavius                Huntsville           162-02 
 
Event 705  Girls Long Jump 7A (16)
===============================================================================
Friday 4/29/2016 - 1:00 PM
           Name                        Year School            Seed Mark     Finals
===============================================================================
Flight 1  Finals
  1     50 Treadwell, Robin                 Gadsden City             ND 
  2     63 Dillard, Unique                  Huntsville         13-01.00 
  3    138 Gilliam, Kaitlyn                 Sparkman           13-09.00 
  4    260 Hunt, Milan                      Sparkman           14-04.00 
  5     85 Clark, Jashonna                  Gadsden City       14-10.00 
  6    256 Waples, Michelle                 Huntsville         15-00.00 
  7    234 Moore, Danielle                  Sparkman           15-04.50 
  8    238 Hunter, Jayla                    Gadsden City       15-04.50 
  9    248 Brown, Promise                   Bob Jones          15-07.00 
 10    250 Harry, Malika                    Bob Jones          15-07.00 
 11    249 Gurlley, Kiera                   Bob Jones          15-11.50 
 12    259 Bell, Jada                       James Clemens      16-02.00 
 13    136 Blakely, Audriana                James Clemens      16-06.00 
 14    255 Kendall, Chelsea                 Huntsville         16-06.00 
 15     87 Smith, TyKeia                    Hazel Green        16-08.00 
 16     69 Ligon, Shataeya                  James Clemens      16-11.00 
 
Event 706  Boys Long Jump 7A (17)
===============================================================================
Friday 4/29/2016 - 3:30 PM
           Name                        Year School            Seed Mark     Finals
===============================================================================
Flight 1  Finals
  1    252 Jennings, Terrell                Bob Jones                ND 
  2    262 Waters, Kyler                    Sparkman           18-02.50 
  3    145 Murdock, Bo                      Buckhorn           18-10.00 
  4    144 Dixon, Jaylon                    Buckhorn           19-02.25 
  5    231 Batista, David                   James Clemens      19-02.75 
  6    113 Battle, Xavier Jones             Huntsville         19-03.75 
  7    223 Smith, Xzavier                   Hazel Green        19-05.00 
  8    257 Walker, Xavier                   Huntsville         20-01.00 
  9    232 Edmonds, James                   James Clemens      20-02.00 
 10     55 Williams, Jaylin                 Gadsden City       20-08.00 
 11    254 Jackson, Tony                    Gadsden City       20-08.00 
 12    251 Camara, Junior                   Bob Jones          20-08.00 
 13    253 Lamb, Joshua                     Bob Jones          20-09.00 
 14     99 Bradshaw, Eric                   James Clemens      21-01.00 
 15    261 Bowden, Daryl Jr                 Sparkman           21-09.50 
 16    258 Wiggins, Michael                 Huntsville         22-01.25 
 17     54 Williams, Damon                  Gadsden City       22-06.50 
 
Event 707  Girls Triple Jump 7A (14)
===============================================================================
Saturday 4/30/2016 - 3:30 PM
           Name                        Year School            Seed Mark     Finals
===============================================================================
Flight 1  Finals
  1    260 Hunt, Milan                      Sparkman                 ND 
  2     85 Clark, Jashonna                  Gadsden City             ND 
  3    222 Taylor, Cara                     Grissom            28-00.00 
  4    256 Waples, Michelle                 Huntsville         28-09.00 
  5    238 Hunter, Jayla                    Gadsden City       29-00.00 
  6    138 Gilliam, Kaitlyn                 Sparkman           29-07.25 
  7    234 Moore, Danielle                  Sparkman           30-05.00 
  8    284 Junearick, Bria                  James Clemens      31-05.25 
  9    243 Gholston, Shayla                 James Clemens      32-02.00 
 10    248 Brown, Promise                   Bob Jones          32-11.00 
 11    249 Gurlley, Kiera                   Bob Jones          33-01.25 
 12    255 Kendall, Chelsea                 Huntsville         33-07.75 
 13    228 Martinez-Kilgore, Ariana         James Clemens      34-04.25 
 14    250 Harry, Malika                    Bob Jones          34-07.00 
 
Event 708  Boys Triple Jump 7A (11)
===============================================================================
Saturday 4/30/2016 - 1:00 PM
           Name                        Year School            Seed Mark     Finals
===============================================================================
Flight 1  Finals
  1     94 Wallace, Harlan                  Gadsden City             ND 
  2    282 Misumi, Ryohsuke                 Bob Jones          37-00.50 
  3    223 Smith, Xzavier                   Hazel Green        38-10.00 
  4    232 Edmonds, James                   James Clemens      39-03.25 
  5    131 Nelson, Rashad                   Bob Jones          39-07.25 
  6    283 Toney, Montrell                  Bob Jones          39-11.50 
  7     99 Bradshaw, Eric                   James Clemens      41-05.50 
  8    231 Batista, David                   James Clemens      41-07.00 
  9    254 Jackson, Tony                    Gadsden City       41-10.00 
 10    261 Bowden, Daryl Jr                 Sparkman           45-06.00 
 11    258 Wiggins, Michael                 Huntsville         47-05.00 
 
Event 709  Girls High Jump 7A (12)
===============================================================================
Saturday 4/30/2016 - 10:30 AM
           Name                        Year School            Seed Mark     Finals
===============================================================================
Flight 1  Finals
  1     85 Clark, Jashonna                  Gadsden City        4-04.00 
  2    219 Ikoba, Mudiare                   Bob Jones           4-08.00 
  3    229 McGhee, Aleena                   James Clemens       4-08.00 
  4    225 Smith, Shelby                    Huntsville          4-10.00 
  5    228 Martinez-Kilgore, Ariana         James Clemens       4-10.00 
  6    234 Moore, Danielle                  Sparkman            4-10.00 
  7    135 Horton, Maggie                   Huntsville          5-00.00 
  8    224 Bolton, Sarah                    Huntsville          5-00.00 
  9     41 Risher, Kiara                    Bob Jones           5-00.00 
 10    222 Taylor, Cara                     Grissom             5-00.00 
 11    230 Reis, Jennifer                   James Clemens       5-00.00 
 12    218 Caudle, Briana                   Bob Jones           5-02.00 
 
Event 710  Boys High Jump 7A (13)
===============================================================================
Saturday 4/30/2016 - 1:00 PM
           Name                        Year School            Seed Mark     Finals
===============================================================================
Flight 1  Finals
  1     94 Wallace, Harlan                  Gadsden City             NH 
  2    226 Jones, Brian                     Huntsville          5-06.00 
  3    231 Batista, David                   James Clemens       5-08.00 
  4    233 Robinson, Collier                James Clemens       5-08.00 
  5    223 Smith, Xzavier                   Hazel Green         5-09.00 
  6    220 Brown, Demontrez                 Bob Jones           5-10.00 
  7     67 Johnson, James                   Huntsville          6-00.00 
  8     45 Moss, Jonthan                    Bob Jones           6-00.25 
  9     54 Williams, Damon                  Gadsden City        6-02.00 
 10    232 Edmonds, James                   James Clemens       6-02.00 
 11    227 Okweye, Paul                     Huntsville          6-02.00 
 12     55 Williams, Jaylin                 Gadsden City        6-02.00 
 13    221 Fiddler, Chase                   Bob Jones           6-06.00 
 
Event 711  Girls Pole Vault 7A (8)
===============================================================================
Friday 4/29/2016 - 1:00 PM
           Name                        Year School            Seed Mark     Finals
===============================================================================
Flight 1  Finals
  1    244 Seeley, Anna                     James Clemens       6-06.00 
  2    274 O'Brien, Emma                    Sparkman            7-00.00 
  3    269 Showalter, Ashley                James Clemens       7-00.00 
  4     91 Griner, Samantha                 Sparkman            7-06.00 
  5     82 Miyamoto, Emika                  Bob Jones           8-06.00 
  6    268 Doherty, Aishling                James Clemens       9-00.00 
  7    266 Hampton, Ann                     Huntsville          9-06.00 
  8    273 Griner, Gabrielle                Sparkman           11-00.00 
 
Event 712  Boys Pole Vault 7A (9)
===============================================================================
Friday 4/29/2016 - 10:30 AM
           Name                        Year School            Seed Mark     Finals
===============================================================================
Flight 1  Finals
  1    241 Brown, Noah                      Huntsville          8-00.00 
  2    267 Block, Rhett                     Huntsville          8-06.00 
  3    264 Smith, David                     Bob Jones           9-00.00 
  4    265 Smith, DeAndre                   Bob Jones           9-00.00 
  5    263 Earman, Mitchell                 Bob Jones           9-06.00 
  6    272 Roberts, Brandon                 James Clemens      10-06.00 
  7    275 Keiser, Jon                      Sparkman           10-06.00 
  8    270 Appel, Jared                     James Clemens      12-06.00 
  9    271 Graham, Noah                     James Clemens      13-07.00 
 
Event 713  Girls Javelin Throw 7A (16)
===============================================================================
Friday 4/29/2016 - 3:30 PM
           Name                        Year School            Seed Mark     Finals
===============================================================================
Flight 1  Finals
  1    244 Seeley, Anna                     James Clemens            ND 
  2    238 Hunter, Jayla                    Gadsden City             ND 
  3    213 Childers, Bailey                 Sparkman              51-06 
  4    189 Davis, Mya                       Gadsden City          53-05 
  5    240 Sims, Kayla                      Huntsville            60-03 
  6    212 Booker, Glenda                   Sparkman              73-10 
  7     42 Russell, Lamesha                 Bob Jones             82-03 
  8    191 Watson, Erykah                   Gadsden City          85-03 
  9    239 Brown, Isabelle                  Huntsville            86-08 
 10    235 Harting, Nicole                  Bob Jones             87-02 
 11    201 Savage, Jess                     Huntsville            89-04 
 12    179 Crump, Jayla                     Bob Jones             90-02 
 13    243 Gholston, Shayla                 James Clemens         95-11 
 14    246 Elliff, Katelyn                  Sparkman              96-03 
 15    198 Wright, Tatianna                 Hazel Green          100-09 
 16    206 Falkner, Zuri                    James Clemens        100-11 
 
Event 714  Boys Javelin Throw 7A (19)
===============================================================================
Friday 4/29/2016 - 8:30 AM
           Name                        Year School            Seed Mark     Finals
===============================================================================
Flight 1  Finals
  1    194 Thompson, Damon                  Gadsden City             ND 
  2    192 Isom, Jamichael                  Gadsden City             ND 
  3    199 Jordan, Josh                     Hazel Green              ND 
  4    215 Del Mar, River                   Sparkman              84-00 
  5    241 Brown, Noah                      Huntsville            97-02 
  6    197 Vander Schaaf, Reice             Grissom              108-02 
  7     98 Stewart, Drew                    Huntsville           108-08 
  8    242 Jansen, Kyle                     Huntsville           109-11 
  9    209 Hancock, Zach                    James Clemens        119-10 
 10    216 Keiser, Will                     Sparkman             120-09 
 11    247 Hendrix, Alexander               Sparkman             120-10 
 12    110 Harbin, Trent                    Hazel Green          122-04 
 13    200 Shields, Jon                     Hazel Green          130-01 
 14    183 Jones, Anfernee                  Bob Jones            130-11 
 15    237 Johnston, Seth                   Bob Jones            134-11 
 16    193 Rice, Jairee                     Gadsden City         135-09 
 17    211 Patel, Pujan                     James Clemens        136-05 
 18    236 Butler, Logan                    Bob Jones            142-08 
 19    245 Cortes, Miguel                   James Clemens        157-03 
 
Event 715  Girls 100 Meter Dash 7A (17)
===============================================================================
Friday 4/29/2016 - 2:50 PM
           Name                        Year School                 Seed relim Time
===============================================================================
Heat 1  Prelims
  2     64 Moncrieffe, Moesha               Huntsville            13.07 
  3     65 Stone, Taylor                    Huntsville            12.96 
  4     77 Rice, Alessea                    Sparkman              12.73 
  5     69 Ligon, Shataeya                  James Clemens         12.11 
  6     71 Watkins, Aajiah                  James Clemens         12.34 
  7     51 Watts, Brittaney                 Gadsden City          12.82 
  8     76 Parker, Aubrey                   Sparkman              13.01 
  9     59 Moore, Marilyn                   Hazel Green           13.32 
Heat 2  Prelims
  1     63 Dillard, Unique                  Huntsville            14.35 
  2     42 Russell, Lamesha                 Bob Jones             13.05 
  3     50 Treadwell, Robin                 Gadsden City          12.94 
  4     70 Samuels, Vada                    James Clemens         12.64 
  5     75 Hall, Lauryn                     Sparkman              11.91 
  6     40 Knotts, Samyah                   Bob Jones             12.37 
  7     52 Williams, Lauryn                 Gadsden City          12.92 
  8     41 Risher, Kiara                    Bob Jones             13.01 
  9     46 Gurley, Felecity                 Buckhorn              13.74 
 
Event 716  Boys 100 Meter Dash 7A (24)
===============================================================================
Friday 4/29/2016 - 3:00 PM
           Name                        Year School                 Seed relim Time
===============================================================================
Heat 1  Prelims
  2     60 Flanigan, Cecil                  Hazel Green           11.96 
  3     67 Johnson, James                   Huntsville            11.59 
  4     58 King, Jaylin                     Grissom               11.41 
  5     55 Williams, Jaylin                 Gadsden City          10.95 
  6     49 Rivers, Nicholas                 Buckhorn              10.98 
  7     44 Hawthorne, Jay                   Bob Jones             11.45 
  8     48 Coleman, Quincy                  Buckhorn              11.64 
  9     61 Jackson, Ryan                    Hazel Green           12.62 
Heat 2  Prelims
  2     57 Irby, Seymour                    Grissom               11.96 
  3     72 Cassidy, Cameron                 James Clemens         11.58 
  4     80 Parker, Chase                    Sparkman              11.39 
  5     43 Harris, Aj                       Bob Jones             10.75 
  6     45 Moss, Jonthan                    Bob Jones             11.10 
  7     73 McKnight, Xavier                 James Clemens         11.50 
  8     47 Carter, Tyler                    Buckhorn              11.66 
  9     62 Osborne, Jamal                   Hazel Green           12.83 
Heat 3  Prelims
  2     56 Holman, Tavion                   Grissom               11.77 
  3     78 Burwell, Carlos                  Sparkman              11.57 
  4     68 McCaulley, Willie                Huntsville            11.37 
  5     66 Cobb, Ken                        Huntsville            10.70 
  6     74 Meade, Lance                     James Clemens         11.10 
  7     54 Williams, Damon                  Gadsden City          11.50 
  8     79 Coney, Keveon                    Sparkman              11.75 
  9     53 Bozeman, Rodney                  Gadsden City             NT 
 
Event 717  Girls 200 Meter Dash 7A (20)
===============================================================================
Friday 4/29/2016 - 6:10 PM
           Name                        Year School                 Seed relim Time
===============================================================================
Heat 1  Prelims
  3     71 Watkins, Aajiah                  James Clemens         27.58 
  4     50 Treadwell, Robin                 Gadsden City          27.15 
  5     70 Samuels, Vada                    James Clemens         25.55 
  6     40 Knotts, Samyah                   Bob Jones             26.13 
  7    112 Andrus, Serenity                 Huntsville            27.17 
  8    107 Burks, Raven                     Grissom               27.62 
Heat 2  Prelims
  2    106 Alabi, Gloria                    Grissom               29.00 
  3     52 Williams, Lauryn                 Gadsden City          27.57 
  4     42 Russell, Lamesha                 Bob Jones             27.13 
  5    102 Battle, Ruth                     Bob Jones             25.43 
  6     65 Stone, Taylor                    Huntsville            26.48 
  7     64 Moncrieffe, Moesha               Huntsville            27.21 
  8     51 Watts, Brittaney                 Gadsden City          27.82 
Heat 3  Prelims
  2     46 Gurley, Felecity                 Buckhorn              28.38 
  3    118 Blair, Amani                     Sparkman              27.54 
  4    114 Seeley, Rachel                   James Clemens         26.59 
  5     75 Hall, Lauryn                     Sparkman              25.07 
  6     77 Rice, Alessea                    Sparkman              26.49 
  7     59 Moore, Marilyn                   Hazel Green           27.33 
  8    108 Jolly, Diamond                   Grissom               28.12 
 
Event 718  Boys 200 Meter Dash 7A (24)
===============================================================================
Friday 4/29/2016 - 6:20 PM
           Name                        Year School                 Seed relim Time
===============================================================================
Heat 1  Prelims
  2     60 Flanigan, Cecil                  Hazel Green           24.86 
  3    119 Gideon, Samuel                   Sparkman              23.85 
  4    117 Ratcliff, Dalton                 James Clemens         23.32 
  5     49 Rivers, Nicholas                 Buckhorn              22.61 
  6     45 Moss, Jonthan                    Bob Jones             22.67 
  7     80 Parker, Chase                    Sparkman              23.50 
  8    115 Anderson, Aaron                  James Clemens         23.90 
  9     68 McCaulley, Willie                Huntsville            24.97 
Heat 2  Prelims
  2    113 Battle, Xavier Jones             Huntsville            24.61 
  3    111 Moore, John                      Hazel Green           23.80 
  4     47 Carter, Tyler                    Buckhorn              23.29 
  5     66 Cobb, Ken                        Huntsville            22.37 
  6    116 Lauderdale, Jay                  James Clemens         22.96 
  7    103 Mason, Devontae                  Bob Jones             23.53 
  8     58 King, Jaylin                     Grissom               23.96 
  9     62 Osborne, Jamal                   Hazel Green              NT 
Heat 3  Prelims
  2    109 Hasan, Dhamir                    Grissom               24.55 
  3    104 Ford, Robert                     Buckhorn              23.71 
  4     44 Hawthorne, Jay                   Bob Jones             23.28 
  5    120 Lewis, Charles                   Sparkman              21.77 
  6     55 Williams, Jaylin                 Gadsden City          23.04 
  7    105 Flemming, Jaylon                 Gadsden City          23.63 
  8     56 Holman, Tavion                   Grissom               24.10 
  9     53 Bozeman, Rodney                  Gadsden City             NT 
 
Event 719  Girls 400 Meter Dash 7A (20)
===============================================================================
Friday 4/29/2016 - 12:10 PM
           Name                        Year School                 Seed     Finals
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  3    157 Robinson, Chandler               Sparkman                 NT 
  4    152 Sims, Jada                       Huntsville          1:08.48 
  5    134 Burnett, Abby                    Huntsville          1:07.55 
  6    159 Trammell, Zariah                 Sparkman            1:07.59 
  7    147 Gueye, kenya                     Gadsden City        1:08.95 
Section 2  Timed Finals
  3    158 Smith-Jordan, Emani              Sparkman            1:05.21 
  4    108 Jolly, Diamond                   Grissom             1:03.78 
  5     51 Watts, Brittaney                 Gadsden City        1:02.68 
  6     59 Moore, Marilyn                   Hazel Green         1:03.31 
  7    106 Alabi, Gloria                    Grissom             1:03.91 
  8    146 Frazier, Jalonshae               Gadsden City        1:07.32 
Section 3  Timed Finals
  1    140 Crawford, Phoebe                 Bob Jones           1:01.81 
  2    141 Vinson, Kailyn                   Bob Jones           1:00.17 
  3    112 Andrus, Serenity                 Huntsville            59.29 
  4     87 Smith, TyKeia                    Hazel Green           58.81 
  5     70 Samuels, Vada                    James Clemens         58.20 
  6    102 Battle, Ruth                     Bob Jones             58.69 
  7    114 Seeley, Rachel                   James Clemens         59.13 
  8    107 Burks, Raven                     Grissom             1:00.09 
  9    156 James, Uriah                     James Clemens       1:00.76 
 
Event 720  Boys 400 Meter Dash 7A (24)
===============================================================================
Friday 4/29/2016 - 12:20 PM
           Name                        Year School                 Seed     Finals
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  3    144 Dixon, Jaylon                    Buckhorn              57.67 
  4     95 Lane, Brock                      Hazel Green           55.27 
  5    109 Hasan, Dhamir                    Grissom               54.11 
  6    132 Bell, Ahmad                      Gadsden City          54.25 
  7     60 Flanigan, Cecil                  Hazel Green           57.59 
  8    149 Price, Justin                    Gadsden City             NT 
Section 2  Timed Finals
  1    150 Bennick, Brice                   Grissom               53.89 
  2    111 Moore, John                      Hazel Green           53.89 
  3    148 Ellis, Tyress                    Gadsden City          53.49 
  4    153 Deloney, Tyrese                  Huntsville            53.22 
  5    151 Smith, Christophe                Grissom               52.59 
  6    143 Weaver, Mike                     Bob Jones             52.77 
  7    145 Murdock, Bo                      Buckhorn              53.26 
  8    117 Ratcliff, Dalton                 James Clemens         53.85 
  9    155 Starace, Jacob                   Huntsville            53.89 
Section 3  Timed Finals
  1    161 Muhammad, Shafi                  Sparkman              52.50 
  2    142 Griffin, Khalil                  Bob Jones             52.13 
  3    154 Hicks, William                   Huntsville            51.66 
  4    116 Lauderdale, Jay                  James Clemens         50.59 
  5    120 Lewis, Charles                   Sparkman              48.08 
  6    104 Ford, Robert                     Buckhorn              50.56 
  7    115 Anderson, Aaron                  James Clemens         50.73 
  8    160 Herfurth, Bailey                 Sparkman              52.07 
  9    103 Mason, Devontae                  Bob Jones             52.13 
 
Event 721  Girls 100 Meter Hurdles 7A (12)
===============================================================================
Friday 4/29/2016 - 1:00 PM
           Name                        Year School                 Seed relim Time
===============================================================================
Heat 1  Prelims
  3     91 Griner, Samantha                 Sparkman              18.87 
  4     86 Mata, Nikki                      Grissom               17.34 
  5     88 Gistarb, Dekonte                 James Clemens         15.09 
  6     89 Gistarb, Lesha                   James Clemens         15.53 
  7     81 Mims, Alexis                     Bob Jones             17.84 
  8     90 Bradley, Brela                   Sparkman              18.96 
Heat 2  Prelims
  3     83 Williams, Passion                Bob Jones             18.22 
  4     82 Miyamoto, Emika                  Bob Jones             16.30 
  5     69 Ligon, Shataeya                  James Clemens         14.72 
  6     87 Smith, TyKeia                    Hazel Green           15.77 
  7     84 Stoner, Tess                     Buckhorn              18.07 
  8     85 Clark, Jashonna                  Gadsden City          19.69 
 
Event 722  Boys 110 Meter Hurdles 7A (10)
===============================================================================
Friday 4/29/2016 - 1:40 PM
           Name                        Year School                 Seed relim Time
===============================================================================
Heat 1  Prelims
  3     94 Wallace, Harlan                  Gadsden City             NT 
  4    100 Collins, Jaizon                  James Clemens         17.06 
  5     99 Bradshaw, Eric                   James Clemens         16.19 
  6    101 Elliott, Makhiah                 James Clemens         16.38 
  7     97 Landwehr, Connors                Huntsville            18.19 
Heat 2  Prelims
  3     93 Williams, Joshua                 Bob Jones                NT 
  4     92 Murray, John                     Bob Jones             16.73 
  5     96 Doughty, Jawaun                  Huntsville            16.15 
  6     95 Lane, Brock                      Hazel Green           16.66 
  7     98 Stewart, Drew                    Huntsville            20.47 
 
Event 723  Girls 300 Meter Hurdles 7A (15)
===============================================================================
Saturday 4/30/2016 - 2:30 PM
           Name                        Year School                 Seed     Finals
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  3     83 Williams, Passion                Bob Jones                NT 
  4     85 Clark, Jashonna                  Gadsden City          58.11 
  5     91 Griner, Samantha                 Sparkman              55.50 
  6     90 Bradley, Brela                   Sparkman              57.30 
  7    138 Gilliam, Kaitlyn                 Sparkman              59.09 
  8    130 Douglas, Diondra                 Bob Jones                NT 
Section 2  Timed Finals
  1    134 Burnett, Abby                    Huntsville            55.43 
  2    135 Horton, Maggie                   Huntsville            53.06 
  3     84 Stoner, Tess                     Buckhorn              50.48 
  4     88 Gistarb, Dekonte                 James Clemens         46.61 
  5     87 Smith, TyKeia                    Hazel Green           46.20 
  6    136 Blakely, Audriana                James Clemens         46.55 
  7     86 Mata, Nikki                      Grissom               49.49 
  8     89 Gistarb, Lesha                   James Clemens         52.28 
  9     81 Mims, Alexis                     Bob Jones             54.95 
 
Event 724  Boys 300 Meter Hurdles 7A (14)
===============================================================================
Saturday 4/30/2016 - 2:55 PM
           Name                        Year School                 Seed     Finals
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  3     94 Wallace, Harlan                  Gadsden City             NT 
  4     61 Jackson, Ryan                    Hazel Green           50.99 
  5     97 Landwehr, Connors                Huntsville            47.48 
  6    139 Walker, Justin                   Sparkman              48.59 
  7     98 Stewart, Drew                    Huntsville            55.51 
Section 2  Timed Finals
  1    132 Bell, Ahmad                      Gadsden City          46.34 
  2    137 Johnson, Da'Shea                 James Clemens         44.80 
  3     99 Bradshaw, Eric                   James Clemens         43.01 
  4     95 Lane, Brock                      Hazel Green           42.81 
  5     96 Doughty, Jawaun                  Huntsville            41.77 
  6    101 Elliott, Makhiah                 James Clemens         42.63 
  7     93 Williams, Joshua                 Bob Jones             42.95 
  8     92 Murray, John                     Bob Jones             43.84 
  9    131 Nelson, Rashad                   Bob Jones             46.25 
 
Event 725  Girls 800 Meter Run 7A (21)
===============================================================================
Saturday 4/30/2016 - 4:40 PM
           Name                        Year School                 Seed     Finals
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1      9 Larson, Keira                    Buckhorn            2:38.74 
  2    178 Fitcheard, Diamond               Sparkman            2:45.46 
  3     36 Tomaino, Makayla                 Sparkman            2:46.59 
  4    173 Heard, Jessica                   Hazel Green         2:59.96 
  5    167 Mitchell, Alexcia                Gadsden City        3:00.89 
  6    166 Jones, Valerie                   Gadsden City        3:08.92 
  7    168 Hart, Angelica                   Grissom                  NT 
  8    169 Narayanan, Anuska                Grissom                  NT 
  9    165 Johnson, Tenise                  Gadsden City             NT 
Section 2  Timed Finals
  1    125 Sharp, Gillianne                 Huntsville          2:20.59 
  2     25 Zane, Abbey                      Huntsville          2:22.73 
  3     31 Sheldrick, Elise                 James Clemens       2:24.91 
  4    163 Moore, Kiaria                    Bob Jones           2:25.33 
  5    141 Vinson, Kailyn                   Bob Jones           2:26.05 
  6      7 Barrett, Kelsey                  Buckhorn            2:26.59 
  7     30 Holcomb, Elizabeth               James Clemens       2:27.55 
  8    162 Miller, Lissa                    Bob Jones           2:27.94 
  9     23 Jones, Rachel                    Huntsville          2:30.06 
 10     35 Brown, Hailey                    Sparkman            2:34.00 
 11    175 Williams, Grace                  James Clemens       2:35.46 
 12      8 Harrison, Amelia                 Buckhorn            2:38.06 
 
Event 726  Boys 800 Meter Run 7A (22)
===============================================================================
Saturday 4/30/2016 - 4:50 PM
           Name                        Year School                 Seed     Finals
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1    170 Anderson, Allan                  Grissom             2:08.27 
  2     13 Beavers, Steele                  Gadsden City        2:13.45 
  3     28 Toland, Peter                    Huntsville          2:13.55 
  4    172 Carter, Josh                     Grissom             2:14.28 
  5    164 Robinson, Andrew                 Buckhorn            2:16.11 
  6     10 Clark, Austin                    Buckhorn            2:17.74 
  7     20 Friar, Michael                   Hazel Green         2:19.39 
  8     22 Hines, Davey                     Hazel Green         2:23.37 
  9    401 Coleman, Deontris                Hazel Green              NT 
 10    148 Ellis, Tyress                    Gadsden City             NT 
Section 2  Timed Finals
  1    161 Muhammad, Shafi                  Sparkman            1:58.83 
  2    143 Weaver, Mike                     Bob Jones           1:59.04 
  3      6 Santiago, Nate                   Bob Jones           1:59.40 
  4    160 Herfurth, Bailey                 Sparkman            1:59.49 
  5    177 Shively, Korey                   James Clemens       2:00.21 
  6     39 Russell, Jacob                   Sparkman            2:01.43 
  7     32 Beane, Aaron                     James Clemens       2:04.35 
  8     11 Cross, Graylon                   Buckhorn            2:04.60 
  9    127 Waters, Russell                  Huntsville          2:05.13 
 10    174 Hanks, Jackson                   Huntsville          2:06.10 
 11    171 Andrews, Tyler                   Grissom             2:07.76 
 12    176 Patrick, Andrew                  James Clemens       2:07.98 
 
Event 727  Girls 1600 Meter Run 7A (18)
===============================================================================
Friday 4/29/2016 - 10:50 AM
           Name                        Year School                 Seed     Finals
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1     24 Weitenbeck, Abbey                Huntsville          5:14.33 
  2     25 Zane, Abbey                      Huntsville          5:17.50 
  3      8 Harrison, Amelia                 Buckhorn            5:28.60 
  4     30 Holcomb, Elizabeth               James Clemens       5:32.05 
  5     15 McManus, Janey                   Grissom             5:33.96 
  6     23 Jones, Rachel                    Huntsville          5:34.49 
  7     31 Sheldrick, Elise                 James Clemens       5:38.18 
  8      9 Larson, Keira                    Buckhorn            5:40.08 
  9      7 Barrett, Kelsey                  Buckhorn            5:41.51 
 10     16 Snodgrass, Katie                 Grissom             5:44.38 
 11     35 Brown, Hailey                    Sparkman            5:44.47 
 12     14 McManus, Emma                    Grissom             5:51.34 
 13      2 Mobasher, Neda                   Bob Jones           5:53.63 
 14     29 Burns, Samantha                  James Clemens       5:53.66 
 15      3 Robinson, Lillie                 Bob Jones           5:59.91 
 16      1 Kasprzak, Elizabeth              Bob Jones           6:00.90 
 17     36 Tomaino, Makayla                 Sparkman            6:15.19 
 18    173 Heard, Jessica                   Hazel Green              NT 
 
Event 728  Boys 1600 Meter Run 7A (22)
===============================================================================
Friday 4/29/2016 - 11:00 AM
           Name                        Year School                 Seed     Finals
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1     27 Cox, Cameron                     Huntsville          4:57.41 
  2     26 Ceci, Nick                       Huntsville          4:57.45 
  3     28 Toland, Peter                    Huntsville          4:58.65 
  4     38 Miller, Harrison                 Sparkman            4:58.68 
  5     10 Clark, Austin                    Buckhorn            5:13.60 
  6     20 Friar, Michael                   Hazel Green         5:23.26 
  7     13 Beavers, Steele                  Gadsden City        5:24.22 
  8     22 Hines, Davey                     Hazel Green         5:29.43 
  9     12 Fowler, Zachary                  Buckhorn            5:42.01 
 10     21 Haley, Matthew                   Hazel Green         5:46.05 
Section 2  Timed Finals
  1     37 Graham, Seth                     Sparkman            4:34.21 
  2     18 Nicastro, Michael                Grissom             4:34.38 
  3     39 Russell, Jacob                   Sparkman            4:35.54 
  4      6 Santiago, Nate                   Bob Jones           4:35.56 
  5     11 Cross, Graylon                   Buckhorn            4:37.15 
  6     17 Hamer, Tristan                   Grissom             4:39.10 
  7     33 Bell, Jase                       James Clemens       4:39.52 
  8     32 Beane, Aaron                     James Clemens       4:40.56 
  9     19 Thomas, Carter                   Grissom             4:42.03 
 10      5 McCarter, Tim                    Bob Jones           4:46.00 
 11      4 LeRoux, Jean Pierre              Bob Jones           4:51.17 
 12     34 Shah, Alex                       James Clemens       4:52.22 
 
Event 729  Girls 3200 Meter Run 7A (14)
===============================================================================
Saturday 4/30/2016 - 11:00 AM
           Name                        Year School                 Seed     Finals
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1     24 Weitenbeck, Abbey                Huntsville         11:12.33 
  2    125 Sharp, Gillianne                 Huntsville         11:19.47 
  3      8 Harrison, Amelia                 Buckhorn           11:40.60 
  4     15 McManus, Janey                   Grissom            11:58.71 
  5    124 Bloom, Hannah                    Huntsville         11:59.04 
  6     16 Snodgrass, Katie                 Grissom            12:03.14 
  7     30 Holcomb, Elizabeth               James Clemens      12:16.18 
  8      9 Larson, Keira                    Buckhorn           12:20.81 
  9     14 McManus, Emma                    Grissom            12:28.11 
 10      3 Robinson, Lillie                 Bob Jones          12:42.31 
 11     29 Burns, Samantha                  James Clemens      12:42.51 
 12      7 Barrett, Kelsey                  Buckhorn           12:48.10 
 13      2 Mobasher, Neda                   Bob Jones          12:52.23 
 14    121 Thuss, Hannah                    Bob Jones          13:39.77 
 
Event 730  Boys 3200 Meter Run 7A (18)
===============================================================================
Saturday 4/30/2016 - 11:20 AM
           Name                        Year School                 Seed     Finals
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1     11 Cross, Graylon                   Buckhorn            9:59.00 
  2     33 Bell, Jase                       James Clemens      10:04.86 
  3     18 Nicastro, Michael                Grissom            10:05.76 
  4      5 McCarter, Tim                    Bob Jones          10:09.90 
  5     17 Hamer, Tristan                   Grissom            10:09.93 
  6      4 LeRoux, Jean Pierre              Bob Jones          10:10.27 
  7     19 Thomas, Carter                   Grissom            10:19.98 
  8    128 Schmidt, Raleigh                 James Clemens      10:28.36 
  9     38 Miller, Harrison                 Sparkman           10:31.56 
 10    127 Waters, Russell                  Huntsville         10:32.10 
 11     27 Cox, Cameron                     Huntsville         10:36.55 
 12    126 Howard, Connor                   Huntsville         10:41.33 
 13     34 Shah, Alex                       James Clemens      10:55.71 
 14    129 Maier, Jake                      Sparkman           11:10.11 
 15    122 Smith, Zachary                   Bob Jones          11:20.69 
 16    123 Harrison, Joe                    Buckhorn           11:59.78 
 17     22 Hines, Davey                     Hazel Green        12:41.89 
 18     12 Fowler, Zachary                  Buckhorn           12:42.30 
 
Event 731  Girls 4x100 Meter Relay 7A (6)
===============================================================================
Saturday 4/30/2016 - 12:35 PM
     School                                                  Seed     Finals
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  3  Huntsville  'A'                                        51.23 
  4  Sparkman  'A'                                          49.39 
  5  Bob Jones  'A'                                         48.25 
  6  James Clemens High School  'A'                         49.15 
  7  Gadsden City  'A'                                      49.85 
  8  Grissom  'A'                                           52.72 
 
Event 732  Boys 4x100 Meter Relay 7A (8)
===============================================================================
Saturday 4/30/2016 - 12:40 PM
     School                                                  Seed     Finals
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  2  Grissom  'A'                                           45.62 
  3  James Clemens High School  'A'                         43.20 
  4  Sparkman  'A'                                          42.69 
  5  Bob Jones  'A'                                         41.95 
  6  Gadsden City  'A'                                      42.47 
  7  Huntsville  'A'                                        42.78 
  8  Buckhorn  'A'                                          43.76 
  9  Hazel Green  'A'                                          NT 
     1) 200 Shields, Jon                2) 199 Jordan, Josh               
     3) Sturdivant, Nathaniel           4) 110 Harbin, Trent              
 
Event 733  Girls 4x400 Meter Relay 7A (6)
===============================================================================
Saturday 4/30/2016 - 6:30 PM
     School                                                  Seed     Finals
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  3  Gadsden City  'A'                                    4:29.88 
     1) 51 Watts, Brittaney             2) 52 Williams, Lauryn            
     3) 147 Gueye, kenya                4) 146 Frazier, Jalonshae         
  4  Huntsville  'A'                                      4:13.94 
     1) 112 Andrus, Serenity            2) 224 Bolton, Sarah              
     3) 64 Moncrieffe, Moesha           4) 65 Stone, Taylor               
  5  James Clemens High School  'A'                       3:58.16 
  6  Bob Jones  'A'                                       4:01.99 
     1) 102 Battle, Ruth                2) 340 Batson, Avery              
     3) 141 Vinson, Kailyn              4) 163 Moore, Kiaria              
  7  Grissom  'A'                                         4:29.35 
     1) 107 Burks, Raven                2) 106 Alabi, Gloria              
     3) 108 Jolly, Diamond              4) 86 Mata, Nikki                 
  8  Sparkman  'A'                                        4:30.75 
     1) 178 Fitcheard, Diamond          2) 260 Hunt, Milan                
     3) 157 Robinson, Chandler          4) 158 Smith-Jordan, Emani        
 
Event 734  Boys 4x400 Meter Relay 7A (8)
===============================================================================
Saturday 4/30/2016 - 6:45 PM
     School                                                  Seed     Finals
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  2  Hazel Green  'A'                                     3:45.81 
     1) 223 Smith, Xzavier              2) 95 Lane, Brock                 
     3) 60 Flanigan, Cecil              4) 111 Moore, John                
  3  Buckhorn  'A'                                        3:41.76 
     1) 104 Ford, Robert                2) 144 Dixon, Jaylon              
     3) 47 Carter, Tyler                4) 145 Murdock, Bo                
  4  James Clemens High School  'A'                       3:31.80 
     1) 115 Anderson, Aaron             2) 101 Elliott, Makhiah           
     3) 116 Lauderdale, Jay             4) 117 Ratcliff, Dalton           
     5) 177 Shively, Korey              6)                                
  5  Sparkman  'A'                                        3:27.87 
     1) 37 Graham, Seth                 2) 160 Herfurth, Bailey           
     3) 120 Lewis, Charles              4) 161 Muhammad, Shafi            
     5) 373 Wall, Milan                 6) 374 Muhammad, Hanif            
  6  Bob Jones  'A'                                       3:29.60 
     1) 143 Weaver, Mike                2) 44 Hawthorne, Jay              
     3) 142 Griffin, Khalil             4) 103 Mason, Devontae            
  7  Huntsville  'A'                                      3:35.53 
     1) 154 Hicks, William              2) 360 Harlow, Ethan              
     3) 153 Deloney, Tyrese             4) 257 Walker, Xavier             
     5) 155 Starace, Jacob              6) 227 Okweye, Paul               
     7) 174 Hanks, Jackson              8)                                
  8  Gadsden City  'A'                                    3:43.47 
     1) 132 Bell, Ahmad                 2) 148 Ellis, Tyress              
     3) 105 Flemming, Jaylon            4) 149 Price, Justin              
  9  Grissom  'A'                                         3:54.75 
     1) 150 Bennick, Brice              2) 170 Anderson, Allan            
     3) 171 Andrews, Tyler              4) 354 Cooper-Davis, Julian       
     5) 109 Hasan, Dhamir               6) 151 Smith, Christophe          
 
Event 735  Girls 4x800 Meter Relay 7A (7)
===============================================================================
Friday 4/29/2016 - 4:40 PM
     School                                                  Seed     Finals
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1  Huntsville  'A'                                      9:49.92 
     1) 404 Pruett, Laney               2) 125 Sharp, Gillianne           
     3) 23 Jones, Rachel                4) 25 Zane, Abbey                 
     5) 24 Weitenbeck, Abbey            6) 124 Bloom, Hannah              
  2  James Clemens High School  'A'                      10:04.76 
     1) 31 Sheldrick, Elise             2) 114 Seeley, Rachel             
     3) 30 Holcomb, Elizabeth           4) 136 Blakely, Audriana          
  3  Buckhorn  'A'                                       10:09.99 
     1) 8 Harrison, Amelia              2) 9 Larson, Keira                
     3) 387 Carden, Cheyenne            4) 7 Barrett, Kelsey              
  4  Bob Jones  'A'                                      10:11.63 
     1) 162 Miller, Lissa               2) 141 Vinson, Kailyn             
     3) 340 Batson, Avery               4) 163 Moore, Kiaria              
  5  Sparkman  'A'                                       11:20.86 
     1) 35 Brown, Hailey                2) 424 Johnson, Dreon             
     3) 36 Tomaino, Makayla             4)                                
  6  Grissom  'A'                                        11:35.92 
     1) 169 Narayanan, Anuska           2) 14 McManus, Emma               
     3) 15 McManus, Janey               4) 16 Snodgrass, Katie            
  7  Gadsden City  'A'                                   12:08.24 
     1) 85 Clark, Jashonna              2) 165 Johnson, Tenise            
     3) 147 Gueye, kenya                4) 238 Hunter, Jayla              
 
Event 736  Boys 4x800 Meter Relay 7A (8)
===============================================================================
Friday 4/29/2016 - 4:55 PM
     School                                                  Seed     Finals
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1  Sparkman  'A'                                        8:12.95 
     1) 37 Graham, Seth                 2) 160 Herfurth, Bailey           
     3) 161 Muhammad, Shafi             4) 39 Russell, Jacob              
  2  Bob Jones  'A'                                       8:26.11 
     1) 6 Santiago, Nate                2) 5 McCarter, Tim                
     3) 237 Johnston, Seth              4) 143 Weaver, Mike               
  3  James Clemens High School  'A'                       8:26.80 
     1) 34 Shah, Alex                   2) 33 Bell, Jase                  
     3) 32 Beane, Aaron                 4) 176 Patrick, Andrew            
     5) 177 Shively, Korey              6)                                
  4  Grissom  'A'                                         8:37.93 
     1) 171 Andrews, Tyler              2) 170 Anderson, Allan            
     3) 17 Hamer, Tristan               4) 18 Nicastro, Michael           
     5) 19 Thomas, Carter               6)                                
  5  Huntsville  'A'                                      8:49.17 
     1) 127 Waters, Russell             2) 174 Hanks, Jackson             
     3) 126 Howard, Connor              4) 153 Deloney, Tyrese            
     5) 28 Toland, Peter                6) 27 Cox, Cameron                
  6  Hazel Green  'A'                                     9:17.67 
     1) 401 Coleman, Deontris           2) 20 Friar, Michael              
     3) 22 Hines, Davey                 4) 111 Moore, John                
  7  Gadsden City  'A'                                    9:20.02 
     1) 148 Ellis, Tyress               2) 13 Beavers, Steele             
     3) 94 Wallace, Harlan              4) 132 Bell, Ahmad                
  8  Buckhorn  'A'                                        9:52.04 
     1) 10 Clark, Austin                2) 12 Fowler, Zachary             
     3) 123 Harrison, Joe               4) 164 Robinson, Andrew